DN FORMED BRNO s.r.o. - Laboratorní a zdravotnická technologie, komplexní dodávky, metrologie, servis, poradenství
 Pošta | Kontakt | Ochrana dat   
hledání v katalogu

 Informace o firmě

   Nápověda

Obchodní jméno: DN FORMED Brno s.r.o.
Sídlo: Hudcova 76a
612 48 Brno
IČO: 46982604
DIČ: CZ46982604
Banka: ČSOB, č. ú. 377365413/0300
OR: KS v Brně, oddíl C, vložka 8289

Společnost DN FORMED Brno s.r.o. byla založena v roce 1992 se zaměřením na dodávky zboží a služeb pro zdravotnictví, lázeňství, laboratoře, ústavy sociální péče a fittnes centra.

V oblasti obchodu pokrývá široký sortiment zboží v několika zdravotnických oborech. V minulém období došlo k výrazné selekci dodávaného zboží a to na základě konzultací, hodnocení a vyjádření odborníků v příslušných oborech. V současné době společnost zastupuje několik zahraničních renomovaných firem, tuzemských výrobců a dovozců. U většiny dodávaného zboží zajišťuje montáže, záruční a pozáruční servis vlastními servisními techniky.

Pro zajištění komplexních dodávek technologických celků je firma smluvně navázaná na projekční atelier se specializací na zdravotnickou technologii.

V roce 1996 firma registrovala u Českého metrologického institutu novou činnost v oblasti metrologie. V této oblasti byla zpracovaná metodika pro zavedení metrologického řádu nemocnic, laboratoří a dalších provozů.

Obchodní a servisní aktivity v oblasti zdravotnických prostředků má zaregistrované na MZ ČR.

ISO 9001:2001 česky
zvětšit
ISO 9001:2001 anglicky
zvětšit

Po úspěšném auditu notifikovanou osobou společnost DN FORMED Brno s.r.o. získala certifikát systému QMS podle ČSN EN ISO 9001:2009.EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


náhled pro tisk  nahoru