DN FORMED BRNO s.r.o. - Laboratorní a zdravotnická technologie, komplexní dodávky, metrologie, servis, poradenství
 Pošta | Kontakt | Ochrana dat
hledání v katalogu

 Nabídka zaměstnání

   Nápověda

Obchodní reprezentant / produktový specialista
zdravotnické prostředky oboru chirurgie a rehabilitace

Hledáme samostatného aktivního obchodního zástupce / produktového specialistu pro posílení našeho obchodního týmu na území ČR.
U pracovníka se po zaškolení předpokládá podrobná znalost produktů a jejich prezentace u zákazníků.
Pracovní pozice je vhodná pro ženy i muže.

Náplň práce:

  • produktové poradenství a obchodní činnost zdravotnických přístrojů
  • péče o stávající zákaznickou síť a získávání nových zákazníků
  • odborné školení cílových zákazníků
  • rozvoj marketingových aktivit
  • aktivní účast na seminářích a kongresech
  • komunikace se zahraničními partnery v AJ slovní i písemnou formou
  • místo práce: ČR (region bude upřesněn dle místa trvalého bydliště)
Požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání, upřednostňujeme biomedicínské inženýrství nebo v oboru zdravotnictví
  • praxe v obchodní činnosti, upřednostňujeme v oboru zdravotnictví
  • technická zdatnost pro podrobnou znalost a ovládání zdravotnických přístrojů
  • angličtina na dobré úrovni - středně pokročilá slovem i písmem
  • řidičský průkaz B
  • znalost práce na PC: textové, tabulkové a prezentační editory
  • obchodní dovednosti a příjemné vystupování
  • samostatnost a flexibilita
  • organizační a komunikační schopnosti
  • pracovní nasazení a aktivní přístup pro svěřenou činnost
  • časová nezávislost
  • bydliště Brno / Praha a okolí vítány
Nabízíme:
  • práce na plný úvazek
  • specializace v oboru
  • neustále rozvíjející se perspektivní obor
  • možnost seberealizace
  • dobré platové ohodnocení
  • služební auto
  • mobilní telefon
  • notebook
Místo práce:
  • sídlo firmy Brno, region působnosti ČR - dle domluvy
Typ pracovního úvazku:
  • Hlavní pracovní poměr.
Kontakt:
  • Andrea Jedličková, BA (Hons)
    andrea.jedlickova@dnformed.cz
    tel: 532 198 823 , 770 144 113

náhled pro tisk  nahoru