DN FORMED BRNO s.r.o. - Laboratorní a zdravotnická technologie, komplexní dodávky, metrologie, servis, poradenství
 Pošta | Kontakt | Ochrana dat   
hledání v katalogu

 Ochrana osobních dat

   Nápověda


Na této stránce Vás chceme informovat o tom, jak naložíme s údaji, které v některých případech od Vás můžeme získat. Každý má právo na ochranu svých osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Při Vašem běžném prohlížení našeho webu a procházení jeho stránek o Vás nemůžeme získat žádné informace, které by Vás mohly identifikovat. Pro účely statistiky návštěvnosti server zjišťuje pouze obecné údaje jako počty návštěv, IP adresy, shlédnuté stránky, čas otevření stránky, množství dat přenesených ze serveru atd. Tyto údaje jsou anonymní a slouží pouze ke statistickým účelům návštěvnosti stránek.

Pro pohodlnou komunikaci jsme pro Vás připravili tři formuláře:

  1. Kontaktní formulář
  2. Objednávka servisu
  3. Formulář pro webmastera
V těchto formulářích vyplňujete určité osobní údaje jako jméno, organizaci, e-mail atd. Snažili jsme se, aby v každém formuláři bylo minimum povinných údajů, podle druhu a účelu formuláře. Například ve zprávě pro webmastera nemusíte vyplnit žádný údaj, který by Vás mohl identifikovat, a zprávu můžete odeslat anonymně.

Tyto údaje vyplňujete proto, abychom Vám mohli odpovědět na Vaše připomínky, zaslat Vám požadované informace či vyřídit Vaši objednávku. Získané osobní údaje použijeme výhradně k účelu daného formuláře.

Zavazujeme se, že získané údaje od Vás:

  • nezneužijeme k jinému účelu, než k jakému byly získány,
  • neposkytneme žádné třetí osobě,
  • budeme ochraňovat a zamezíme přístup k nim nepovolaným osobám,
  • nepoužijeme pro nevyžádanou reklamu.

náhled pro tisk  nahoru