Kariéra

Servisní technik, elektromechanik

Hledáme servisního technika, který by rozšířil tým pracovníků servisního oddělení v oboru zdravotnické přístrojové techniky.

Náplň práce, kterou budeš provádět:
  • Opravy a odbornou údržbu méně složitých zdravotnických přístrojů
  • Kontroly přístrojů a poradenství zákazníkům
  • Měření elektrických a neelektrických veličin
  • Hodnocení naměřených hodnot

Co od tebe požadujeme:
  • Středoškolské vzdělání elektrotechnického směru.
  • Odbornou způsobilost pracovníka pro samostatnou činnost na elektrických zařízení dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Základní znalosti anglického jazyka
  • Řidičský průkaz B
  • Bez záznamu v rejstříku trestů

Osobní vlastnosti:
  • Servisní technik by měl mít zájem o techniku a komunikaci s lidmi
  • Měl by mít zálibu v cestování, nejen práci na jednom místě
  • Mít schopnost naslouchat ostatním a pomáhat jim řešit jejich případné problémy

Co Ti můžeme na oplátku nabídnout?
  • Práci na plný úvazek
  • Pracovní dobu od 7.00-15.00 hod, nebo dle dohody
  • Stabilní zázemí firmy v neustále rozvíjejícím se oboru zdravotnické techniky
  • Dodatkovou dovolenou
  • Přátelský tým, který Ti rád pomůže řešit složitější úkoly a s podporou administrativy
  • Hrubý měsíční příjem: 25-35 000,- Kč dle zkušeností/znalostí/schopností
  • Příplatky: měsíční odměny a podíl na hospodaření střediska, za práci přes čas
  • Služební automobil s možností využití i pro soukromé účely
  • Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • Multisport kartu
  • Termín nástupu: od 1.1.2020 nebo dle dohody

Místo výkonu práce:
  • Sídlo firmy: Hudcova 76a, 612 00 Brno - Medlánky, s výjezdy po ČR